esteng
Üldtingimused

Rendi periood

 

Minimaalne periood rendi hinna arvestamisel on 1 päev (24h). Autot saab rentida  ka lühemaks perioodiks kui üks päev, kuid rendi hinda see ei vähenda. Lisatunni hinda rakendatakse, kui 24 tunnisest perioodist on ületatud üle 29 minuti. Lisatunni hind sõltub päeva hinnast konkreetsel perioodil.

 

Dokumendid

 

Autot võib juhtida vähemalt 1 a. juhistaažiga ja 21 a. vanune isik. Vajalikeks dokumentideks on ladina kirjas pass (või ID kaart) ja juhiload, millest tehakse koopiad (ei kehti ajutised ja esmased juhiload ning Euroopa juhtimisõiguse kategooriatele mitte vastavad juhiload). Lisaks mitte EU riikide juhiloale on vajalik esitada ka rahvusvaheline juhiluba "International driving license" (küsi selle vajadust enne saabumist). Tagatistingimusena on vajalik krediitkaardi olemasolu tagatise broneeringuks omavastutuse määras.

 

Rendi hind

 

Rendi hind sisaldab kindlustusi, käibemaksu, piiramatut kilometraaži Baltimaades (v.a. "Special" pakkumised), 24 tundi nõustamisteenust, pestud ja korras autot ja vajadusel vahetusautot.

 

Auto kasutuspiirkond

 

Renditud sõidukit on lubatud kasutada Baltikumi piires (Eestist välja sõidul lisandub piiriületuse tasu).  Sõidul väljapoole Eestit tuleb sellest teavitada Advantec Autorenti, mille kohta tehakse märge redilepingule. Soov korral sõita teistesse maadesse tehakse hinna ja tingimuste pakkumine olenevalt sihtkohast (hinnad, läbisõidu tingimused ja kindlustustingimused võivad erineda).

 

Kindlustused

 

Rendi hinnad sisaldavad kohustuslikku liikluskindlustust ja rentija omavastutust kuni 1100 EUR avarii või varguse korral (salongi, klaaside ja rehvi kahjude korral täisvastutus).

 

Auto kohaletoomine ja äraviimine

 

Auto toomine ja äraviimine on Tallinna kesklinna piires tööajal (09:00 - 18:00) 9,6 EUR kord (väljaspool tavatööaega 18:01 - 08:59 lisandub tasu 31,20 EUR). Väljapoole Tallinna rakendatakse kohaletoomise tasu 0,51 EUR/km.

 

Broneeringu garanteerimine

 

Broneering on garanteeritud, kui sellele on saadetud kinnitus e-maili või telefoni teel. Kui tellimus on esitatud vähem kui 24h enne rendi algust ei ole garanteeritud soovitud auto või autoklassi olemasolu. Advantec autorendil on õigus asendada tellitud autoklass selle puudumisel suurema  või sama klassi autoga säilitades hinna vastavalt tellimusele.

 

Maksmine

 

Rendi eest tasutakse reeglina ettemaksuna. Maksta võib maksekaardiga (VISA, MasterCard), arvega või sularahas. Broneeringu korral maksab klient ette 30% rendihinnast ja ülejäänud rendiperioodi alguses. Advantec Autorendil on õigus broneerida krediitkaardilt rentija omavastutusmäär, mis vabastatakse u. 14 päeva jooksul peale renti.

 

Kütus

 

Auto tuuakse täis paagiga ja üldjuhul ka tagastatakse täis paagiga. Auto tagastamisel mitte täis paagiga on puuduoleva liitri hind 3,9 EUR. Soovi korral on võimalik osta ette kütus soodushinnaga, mis annab võimaluse tagastada auto tühja paagiga.

 

Auto tagastamine

 

Auto tuleb tagastada kohta ja ajal, mis on rendilepingus kokku lepitud. Soovi korral rendiperioodi pikendada tuleb see kokku leppida Advantec Autorendiga. Advantec Autorent teeb kõik võimaliku, et pikendus oleks võimalik. Kui aga konkreetse auto rendiperioodi pikendus ei ole võimalik siis pakutakse asendusautot. Selle võimaluse mitte sobivuse korral kliendile on Advantec Autorendil õigus pikendusega mitte nõustuda. Kui autot kokkuleptud ajaks ja kohta ei tagastata, on Advantec Autorendil õigus rakendada ületatud aja eest kahekordset tariifi. Auto tagastamisel enne kokku lepitud aega tehakse rendi hinna ümberarvestus vastavalt tegelikule perioodile ja kehtivale tavahinnakirjale ning ülejäänud summa tagastatakse. Kui tegemist oli sooduspakkumisega siis varasemal tagastusel soodushinda ümberarvestusel arvesse ei võeta.