esteng
Teenused

Juhiga rent

 

Tellides auto koos juhiga saate keskenduda oma põhitegevusele või nautida reisi. Teid teeninedvad inglise keelt valdavad juhid. Juhi teenust võib tellida nii tunni kaupa kui ka terveks päevaks. Soovitav ettetellimise aeg 2 tööpäeva. Täpsema info saamiseks plaume kontakteeruda rentacarestonia(at)advantage.ee või +372 5203003.

 

Ühesuuna rent

 

Mugav viis reisimiseks on rentida auto näiteks ühest linnast ja jätta see teise. Auto võib tellida või jätta Riiga, Vilniusesse ja loomulikult ka Eesti erinevatesse linnadesse. Ühesuuna rendi puhul lisandub auto tagasitoomise tasu. Põhilised ühesuuna tasud on toodud hinnakirjas. Teiste sihtpunktide kohta saatke palun päring rentacarestonia(at)advantage.ee või +372 5203003.

 

Transfeer teenus

 

Transfeer teenus on mugav võimalus tellida auto või buss koos juhiga sõduks kindlal maršuudil ühest punktist teise (näiteks Lennujaamast Hotelli või ühest linnast teise). Tranfeer teenus juba sisaldab juhiteenust, autorenti ja kütust ning see on hea võimalus juba ette teada kogu reisi kulu ilma, et tekiks ootamatuid lisamakseid. Tranfeeride hinnad sõltuvad tellitud auto suurusest, maršuudi pikkusest ja sõidu ajast (tööpäeval või väljaspool tööaega). Seepärast küsige pakkumist vastavalt Teie soovile rentacarestonia(at)advantage.ee või +372 5203003.

 

Auto toomine ja viimine vastavalt tellimusele

 

Teil on mugav tellida auto soovitud asukohta või aadressile. Soovite reis alustada Hotellist, Lennujaamast, Sadama resiterminalist või oma koduaadressilt? Andke teada oma soov ja auto tuuakse Teie poolt soovitud asukohta ning sõit võib alata! Auto toomine tööajal (09:00-18:00) Hotelli (kesklinnas), Sadamasse, Tallinna aadressile kesklinna piirkonnas on 9,6 EUR kord.

 

24h nõustamise ja info teenus

 

Teil on küsimusi auto kasutamise kohta, või on juhtunud õnnetus?  Teie kasutuses on alati kontaktnumber kust saate abi, konsultatsiooni või nõustamist tekkinud küsimuses! Meie nõustamise ja abi number on avatud 24h. Täpsem info koos auto dokumentidega.